METABOND 2018 Bajnokság II. forduló – FAVOR-VILL Kupáért

METABOND 2018 Bajnokság II. forduló - FAVOR-VILL Kupáért •   2018 06 24

Administrativ átvétel:

                              Helyszíne: Versenyiroda (Rábaring,szervizpark)

                              Időpontja: 2018.06.24.  6:15-től-8:15-ig      

Gépátvétel:

                              Helyszíne: Versenyiroda mellet(Rábaring,szervizpark)

                              Időpontja: 2018.06.24. 6:00-tól-8:00-ig 

Pálybejárás:

                                Helyszíne:  9083 Écs Rábaring, kijelölt nyomvonal.

                                Időpontja: 2018.06.24. 7:00-tól-9:00-ig   RALLY SPRINT

                                                         2018.06.24. 9:10-től-9:40-ig   MINI SPRINT

MEGKÖZELÍTÉSE TRÉLERREL SZIGORÚAN TILOS!!!

Az autók biztonsági felszereléseinek meg kell felelniük a M&B Team  szabályzatának!

A verseny szervezőjével telefonos egyeztetés ajánlott.

    Ideiglenes Rajtlista

    Rallyi Sprint          
                 
    I.E. RAJT VERSENYZŐ NAVIGÁTOR AUTÓ Cm3 KAT
                 
    9:55 SC Máté Péter Máté-Szabó Hajnalka Renault 2000 SC
    10:00 1 Tóth Zsolt Tóthné Kovács Ilona Renault 1800 RS4
    10:01 2 Paár Zoltán Molnár Bálint Lada 1600 RS3
    10:04 3 Szilágyi János Váradi Alexandra Mits.Evo 2500 RS6
    10:05 4 Radics Gábor Radics Evelin Vw golf 2000D RS6
    10:06 5 Bernhard Stüber Ősze  Robert Subaru 2500 RS6
    10:07 6 Ungvári Péter Leitner Tamás Bmw 4000 RS6
    10:08 7 Somogyi Zoltán Hátszegi Timea Bmw 3200 RS6
    10:09 8 Hadlacki János Hadlacki Erik Audi 2800 RS6
    10:10 9 Gábor Olivér Jász Attila Ford 2100T RS6
    10:11 10 Hajdina Martin Hajdina László Peugeot 2000T RS6
    10:12 11 Labát Ákos Bozlék Dániel Bmw 2500 RS5
    10:13 12 Biránti Dániel Borbács Imre Vw golf 2000 RS4
    10:14 13 Jantó Attila Jantó Dorina Fiat 1800 RS4
    10:15 14 Nemes Dániel Nemes Tibor Renault 2000 RS4
    10:16 15 Kulcsár Balázs Balogh Bence Renault 2000 RS4
    10:17 16 Kozár Péter Nagy István Opel 2000 RS4
    10:18 17 Helmut Kellner Evelyn Kellner Renault 2000 RS4
    10:19 18 Hudecz Gábor Hudecz Dzsenifer Peugeot 1900 RS4
    10:20 19 Látó Krisztián Németh Barbara Mazda 1800 RS4
    10:21 20 Pócsföldi Attila Kaposvári Tamás Bmw 1800 RS4
    10:22 21 Klér András Klér István Lada 1700 RS4
    10:23 22 Miczinger Zsolt   Renault 1800 RS4
    10:24 23 Belső Lajos Belső Kristóf Suzuki 1300 RS2
    10:25 24 Csatári László Esső István Lada 1600 RS3
    10:26 25 Tóth József Tóth Tímea Lada 1600 RS3
    10:27 26 Békési Lajos Horváth András Lada 1600 RS3
    10:28 27 Virág Tamás Matics Barbara Lada 1600 RS3
    10:29 28 Paár Zoltán Molnár Bálint Lada 1600 RS3
    10:30 29 Gerendás Ádám Székács Alex Lada 1600 RS3
    10:31 30 Fehér Gábor Falubi Roland Lada 1600 RS3
    10:32 31 Ifj.Fehér Gábor Bekő Benjamin Lada 1600 RS3
    10:33 32 Józsa Péter Ábrahám János Suzuki 1500 RS3
    10:34 33 Gasztonyi Martin Rabina Gábor Citroen 1600 RS3
    10:35 34 Molnár Csaba Hegyi Roland Bmw 1600 RS3
    10:36 35 Hudecz József Micskó Róbert Lada 1600 RS3
    10:37 36 Tábori Bálint Fehér Ádám Lada 1600 RS3
    10:38 37 Sarus Csaba Rutner Gábor Lada 1600 RS3
    10:39 38 Chmelovics Balázs Trescsik Ákos Lada 1600 RS3
    10:40 39 Kosztolányi László Mireider Csaba Lada 1600 RS3
    10:41 40 Vida Attila Balázs Tibor Lada 1600 RS3
    10:42 41 Bauer Zoltán   Lada 1600 RS3
    10:43 42 Ferenc Zoltán Joó Gábor Lada 1600 RS3
    10:44 43 Mázsa Krisztián Fodor Balázs Lada 1600 RS3
    10:45 44 Ifj.Hódosi Zoltán Hódosi Zoltán Lada 1500 RS3
    10:46 45 Pintér Péter Fodor Timót Lada 1600 RS3
    10:47 46 Szarvas Csaba Szarvas Timea Lada 1500 RS3
    10:48 47 Vatali Péter Schmit Lőrinc Lada 1500 RS3
    10:49 48 Tóth Zsolt Tóthné Kovács Ilona Renault 1800 FWD kupa
    10:50 49 Mátyás Zsolt Nagy Péter Suzuki 1300 RS2
    10:51 50 Rácz Péter Szabó Dávid Suzuki 1300 RS2
    10:52 51 Tóth Márk  Garzó Attila Suzuki 1300 RS2
    10:53 52 Tehel Károly Lattenstein Zsolt Suzuki 1300 RS2
    10:54 53 Czézinger Kristóf Bölcs Balázs Suzuki 1300 RS2
    10:55 54 Hebling Péter Kapcsándi Norbert Suzuki 1300 RS2
    10:56 55 Furtenbacher Gyula Horváth Márk Suzuki 1300 RS2
    10:57 56 Orbán Róbert Puskás Patrik Suzuki 1300 RS2
    10:58 57 Szantbauer Miklós Kőrösi Laura Trabant 1100 RS2
    10:59 58 Belső Gergő Belső Kristóf Suzuki 1300 RS2
    11:00 59 Bognár Gábriel Szakály Márk Suzuki 1300 RS2
    11:01 60 Ürmös Tamás Zubó Dávid Trabant 600 RS1
    11:02 61 Stummer Dezső Barilló Péter Trabant 600 RS1
    11:03 62 Szilágyi János Váradi Alexandra Mits.Evo 2500 L
    11:04 63 Somogyi Zoltán Hátszegi Timea Bmw 3200 L
    11:05 64 Biránti Dániel Borbács Imre Vw golf 2000 FWD kupa
    11:06 65 Nemes Dániel Nemes Tibor Renault 2000 FWD kupa
    11:07 66 Kulcsár Balázs Balogh Bence Renault 2000 FWD kupa
    11:08 67 Helmut Kellner Evelyn Kellner Renault 2000 FWD kupa
    11:09 68 Jantó Dorina Jantó Attila Fiat 1800 RS4
    11:10 69 Miczinger Zsolt   Renault 1800 FWD kupa
    11:11 70 Józsa Péter Ábrahám János Suzuki 1500 Suzuki kupa
    11:12 71 Pócsföldi Attila Kaposvári Tamás Bmw 1800 Bmw kupa
    11:13 72 Klér András Klér István Lada 1700 Lada kupa
    11:14 73 Tóth József Tóth Tímea Lada 1600 Lada kupa
    11:15 74 Békési Lajos Horváth András Lada 1600 Lada kupa
    11:16 75 Virág Tamás Matics Barbara Lada 1600 Lada kupa
    11:17 76 Paár Zoltán Molnár Bálint Lada 1600 Lada kupa
    11:18 77 Fehér Gábor Falubi Roland Lada 1600 Lada kupa
    11:19 78 Ifj.Fehér Gábor Bekő Benjamin Lada 1600 Lada kupa
    11:20 79 Chmelovics Balázs Trescsik Ákos Lada 1600 Lada kupa
    11:21 80 Hódosi Zoltán Hódosi Zoltán Lada 1500 Lada kupa
    11:22 81 Gerendás Ádám Székács Alex Lada 1600 Lada kupa
    11:23 82 Kosztolányi László Mireider Csaba Lada 1600 Lada kupa
    11:24 83 Tóth Márk  Garzó Attila Suzuki 1300 Suzuki kupa
    11:25 84 Rácz Péter Szabó Dávid Suzuki 1300 Suzuki kupa
    11:26 85 Czézinger Kristóf Bölcs Balázs Suzuki 1300 Suzuki kupa
    11:27 86 Hebling Péter Kapcsándi Norbert Suzuki 1300 Suzuki kupa
    11:28 87 Bognár Gábriel Szakály Márk Suzuki 1300 Suzuki kupa
    11:29 88 Szantbauer Miklós Kőrösi Laura Trabant 1100 FWD kupa
    11:30 Z Böröczky Gábor Hegedüs Krisztián Renault 2000 Záró
                 
                 
    Mini Sprint          
                 
    I.E. RAJT VERSENYZŐ NAVIGÁTOR AUTÓ Cm3 KAT
                 
    11:40 SC Máté Péter Máté-Szabó Hajnalka Renault 2000 SC
    11:41 100 Radics Gábor Radics Evelin Vw golf 2000D MS6
    11:42 101 Németh Áron   Audi 4200 MS6
    11:43 102 Hadlacki Erik  Németh Georgina Audi 2800 MS6
    11:44 103 Englert Roland   Bmw 2500 MS6
    11:45 104 Belső Lajos Belső Kristóf Suzuki 1300 MS2
    11:46 105 Leitner Tamás   Suzuki 1300 MS2
    11:47 106 Takács Péter   Suzuki 1000 MS2
    11:48 107 Kovács Vilmos   Suzuki 1300 MS2
    11:49 108 Szakonyi Gábor   Suzuki 1300 MS2
    11:50 109 Sarkament István   Suzuki 1300 MS2
    11:51 110 Ürmös Tamás Zubó Dávid Trabant 600 MS1
    11:52 111 Szautner Endre   Trabant 600 MS1
    11:53 Z Böröczky Gábor Hegedüs Krisztián Renault 2000 Záró
    By | 2018-10-13T07:40:45+00:00 május 23rd, 2018|Versenyek|