METABOND 2018 Bajnokság III. forduló – Fenesi kupa

METABOND 2018 Bajnokság III. forduló  •   2018 09 30

Administrativ átvétel:

                              Helyszíne: Versenyiroda (Rábaring,szervizpark)

                              Időpontja: 2018.09.30.  6:15től-8:15ig      

Gépátvétel:

                              Helyszíne: Versenyiroda mellet(Rábaring,szervizpark)

                              Időpontja: 2018.09.30. 6:00tól-8:00ig 

MEGKÖZELÍTÉSE TRÉLERREL SZIGORÚAN TILOS!!!

Az autók biztonsági felszereléseinek meg kell felelniük a M&B Team  szabályzatának!

A verseny szervezőjével telefonos egyeztetés ajánlott.

    Eddigi nevezők:

    1.Mázsa Krisztián - Fodor Balázs LADA
    2.Szakonyi Gábor SUZUKI
    3.Látó Krisztián - Németh Barbara MAZDA
    4.Toth Zsolt - Tothné Kovács Ilona RENAULT
    5.Herczog Gábor - Mike Zsolt LADA
    6.Ürmös Tamás - Zubó Dávid TRABANT
    7.Nyúl Ferenc - Koszorús Attila VW
    8.Békési Lajos - Horváth András LADA
    9.Takács Péter (Köpci) SUZUKI
    10.Szabó Milán - Nagy Roland LADA
    11.Ferenc Tüsy Zoltán - Joó Gábor LADA
    12.Pék Gábor LADA
    14.Tavali Ferenc PORSCHE
    15.Molnár Csaba - Hegyi Roland BMW
    16.Orbán Robert SUZUKI
    17.Puskás Dénes - Puskás Patrik SUBARU
    18.Rácz Péter - Szabó Dávid SUZUKI
    19.Makó Szabolcs - Németh László SKODA
    20.Kalányos Imre - Mészáros Ivett MERCEDES
    21.Laczó Balázs LADA
    22.Tóth Márk - Garzó Attila SUZUKI
    23.Andreas Wirl - Paula Zündel BMW
    24.Kertész Csaba - Sóvágó Ádám BMW
    25.Hebling Péter - Kapcsándi Norbert SUZUKI
    26.Szalai Gergő SUZUKI
    27.Jantó Attila - Jantó Dorina FIAT
    28.Jantó Dorina - Jantó Attila FIAT
    29.Hajdina Martin - Hajdina László PEUGEOT
    30.Virág Tamás - Matics Barabara LADA
    31.Fehér Gábor - Faludi Roland LADA
    32.Hudecz Gábor - Hudecz Dzsenifer PEUGEOT
    33.Sass Ferenc OPEL
    34.Néneth Norbert SUZUKI
    35.Pék Gábor LADA
    36.Tábori Bálint - Fehér Ádám LADA
    37.Kállai Tamás - Puskás Loretta LADA
    38.Pócsföldi Attila - Kaposvári Tamás BMW
    39.Ifj.Fehér Gábor - Bekő Benjámin LADA
    40.Kiss László VW
    41.Garendás Ádám - Székács Alex LADA
    42.Kosztolányi László - Mireider Csaba LADA
    43.Szarvas Csaba - Szarvas Tímea LADA
    44.Hadlacki Erik - Néráth Georgina AUDI
    45.Hadlacki János - Hadlacki Dalma AUDI
    46.Nagy István OPEL
    47.Kozár Péter OPEL
    48.Szautner Endre TRABANT
    49.Tehel Károly SUZUKI
    50.Jagadics Gábor - Tóth Viktor BMW
    51.Somogyi Zoltán - Berki-Antal Szandra BMW
    52.Fodor Balázs - Mázsa Krisztián LADA
    53.Téringer Alex - Mózes Máté LADA
    54.Patyi László OPEL
    55.Bölcs Balázs - Magyar Ferenc SKODA
    56.Ungvári Péter - Leitner Tamás BMW
    57.Vadócz Dániel - Tóth Péter NISSAN
    58.Majdán Csaba - Makara Bence LADA
    59.Leitner Tamás SUZUKI
    60.Kecskés Roland - Soós István BMW
    61.Stummer Dezső - Barilló Péter TRABANT
    62.Biránti Dániel - Borbács Imre VW
    63.Tamtom Gábor - Imre Krisztián LADA

    64.Szalai Norbert - Balázs Alexandra BMW
    65.Kovács Vilmos SUZUKI
    66.Csatári László - Essö István LADA
    67.Markó Attila BMW
    68.Paár Zoltán(Pidár) - Molnár Bálint LADA
    69.Kreznár Mátyás - Kreznár Róbert LADA
    70.Nemes Dániel Nemes Tibor RENAULT
    71.Novák - Balázs - Kecskés Roland BMW
    72.Vecsei Ádám BMW
    73.Schultz Gergő BMW
    74.Zsejki Szilárd - Gaszner Roland BMW
    75.Bognár Gábriel Szakály Márk SUZUKI
    76.Vida Atilla - Balázs Tibor LADA
    77.Tajmel Tibor - Horváth Lajos BMW
    78.Paukovics Lilla BMW
    79.Bertus Balázs - Lovász Tibor BMW

    Versenyeredmények

     

    By | 2018-10-13T07:40:04+00:00 szeptember 6th, 2018|Versenyek|